K technice masáží vám stačí instruktážní video

o ontent-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

Někteří lidé vyhledávají pravidelně různé masážní procedury, aby jim zlepšily kvalitu života. Masáží existuje celá řada typů, které se liší technikou i částí těla, na níž jsou prováděny, ovšem ať už se jedná o jakoukoli z nich, nelze jim upřít jejich účinnost. Masáže pomáhají již samy o sobě tím, že jde o doteky lidskou dlaní a předávání energie, čímž dochází k uvolnění a potlačování či rozpouštění fyzických i psychických bloků, nahromaděných během života, zejména díky chronickému stresu.

kanál YouTube

Masáže můžete provádět i doma sami, stačí se naučit základní techniky a znát pravidla, jak postupovat, a k tomu potřebujete nějaké instrukce.

Ideální je, jestliže jste v kontaktu se zkušeným masérem, jenže ne každý se vám bude chtít profesionálně věnovat, a také na vás nemusí mít dostatek času. Existuje však způsob, jak si masáže osvojit, a sice stažením instruktážních videí z Internetu. Je jich tu celá řada, a mezi nimi i velmi účinné reflexní masáže chodidel.

provádění masáží

Reflexní masáže lze aplikovat i sami na sobě, i když nejúčinnější jsou vždy na druhé osobě. Lze je využít v rodině i mezi přáteli, nejlépe vždy mezi osobami odlišného pohlaví. Co vše vám reflexologie poskytne, vám prozradí mnohé texty na Internetu, ale právě také videa a ta si můžete stáhnout, dokud jsou na tom místě ještě dostupná.

Jestliže objevíte kvalitní zdroj pro reflexologii, neváhejte a video si stáhněte YouTube video downloaderem co nejdříve, protože se může stát, že tu bude jen omezenou dobu. A jak poznat kvalitní zdroj? Zejména vám vysvětlí, kde se nachází body jednotlivých orgánů, jak na ně tlačit, aby to mělo významný vliv, jak často masáž provádět, jaký je rozdíl mezi levým a pravým chodidlem, a můžete se tu i dozvědět, jakou používat obuv, abyste reflexní terapii podpořili. Cílem této techniky je uvolnit energetické blokády v orgánech, nastartovat a podpořit procesy, které tělo využívá ke své regeneraci, což má i příznivý vliv na naší psychiku.