Uzavíratelné zip sáčky jako společník mimo domov

Uzavíratelné zip sáčky známe většinou z oblasti logistiky a míváme je v domácnostech jako pomocníka pro skladování některých drobností a ukládání potravin do chladničky nebo do mrazáku. Rádi bychom vám připomněli, že se hodí i do prostředí mimo domov, pokud se chystáte vycestovat na výlet, na dovolenou nebo do zaměstnání. Mít je při ruce přináší jisté výhody.

děti na výletě

Jsou uzavíratelné – uzavírací zipy jsou spolehlivé a samy od sebe se neotevřou. Tím pádem velmi dobře chrání předměty uvnitř a chrání i okolí. Nemůže se stát, že se vám do tašky vysype strouhanka nebo vylije šťáva z rajčat, a pro jistotu můžete sáčky vkládat jeden do druhého. Pokud nemáte v tašce ostré předměty a sáček neprotrhnete, k žádnému karambolu nedojde.

Jsou dobře skladné – sáčky můžete mít při ruce v jakémkoli zavazadle. Nezaberou skoro žádné místo a váží jen několik desítek gramů. O jejich existenci v tašce nebo v batohu téměř nevíte, ale pokud se naskytne příležitost k jejich využití, ihned si na ně vzpomenete.

horská turistika

Chrání před zápachem – výhodou uzavíracího mechanismu je, že je naprosto spolehlivou bariérou proti šíření jakýchkoli pachů. Toto se vám může hodit při mnoha příležitostech právě na cestách. Například převážíte sýr Romadúr, který o sobě dává vědět poměrně pronikavým odérem, ale uzavřený v sáčku nebude nikoho ve vašem okolí pohoršovat. Tuto vlastnost využijete i při skladování špinavého prádla, ať už jste v kempu pod stanem, v karavanu, v penzionu, v horské chatě nebo v hotelu. Zápach zpocených ponožek a propoceného trička vám nebude kazit tamní atmosféru.

Chrání před vodou a vlhkostí – na cestách je řada předmětů vystavena působení vlhkosti či dokonce dešťových srážek a zip sáčky mohou velmi jednoduše a rychle ukrýt, co se do nich vejde. Například mobil, fotoaparát, tablet, papírové mapy. Diáře, zápisníky, knihy, anebo docela obyčejné papírové kapesníky a toaletní papír. Ten vám nebude nic platný, pokud se v tašce rozmáčí.