Už nemusíte chodit jenom za nosem

Skrze vybrané mobilní aplikace můžete zjistit všechno, co potřebujete. Stačí se tedy připojit k internetu, zapnout GPS či zadat svou polohu, a aplikace vám nabídne nejbližší podniky, kam můžete zajít. Nejenom, že uvidíte, kam jít, ale nezměrná výhoda, o kterou je tato aplikace doplněna, je i hodnocení zákazníků, kteří již daný podnik navštívili. A to nejenom hodnocení grafické, ale rovněž vám některé aplikace nabízejí i komentáře, co na daném místě zákazníci ocenili nebo co naopak ohodnotili jako negativní.
restaurace on-line
Kde tuhle aplikaci seženete?
Například skrze mobilní obchod, který je dnes v nabídce každého chytrého telefonu. A pokud vlastníte chytrý telefon, nemělo by pro vás být těžké si aplikaci stáhnout a nainstalovat. Pokud by telefon měl málo místa a vy byste o tato zjednodušení přesto stáli, sežeňte si paměťovou kartu.
Co mě to bude stát?
Ve většině případech tyto aplikace bývají zadarmo.
Co k tomu potřebuji?
Telefon nebo jiné zařízení, data či připojení k wifi síti, a můžete hledat.
Co všechno mi aplikace nabídnou?
Většina aplikací vám dá na výběr, zdali hledáte kulturní místa nebo restaurace, tělocvičny či obchody, bazény nebo hotely. Takže nejen, že se dobře najíte, ale zjistíte, kam kolem můžete zajít.
aplikace na iphone 
Další výhoda těchto chytrých vychytávek je to, že po rozkliknutí vybrané lokace vám aplikace ukáže i otevírací dobu, fotografie daného místa či v případě restaurace denní menu a kontakt. Můžete si tak dopředu vybrat, do jaké restaurace chcete jít a nemusíte zbytečně chodit od jedné ke druhé a na půli cesty přemýšlet, kde se najíte lépe! A ušetřený čas můžete věnovat objevováním okolních míst, které stojí za to vidět!
Rovněž i vy skrze aplikaci můžete jiným lidem zanechat zpětnou vazbu z hledaného místa, ohodnotit, napsat, co si myslíte anebo si místo uložit pro pozdější účely. Nikdy nevíte, kdy se kam budete vracet!