Šaty pro kterékoliv roční období i všechny druhy postavy. Objevte kouzlo áčkových šatů!

Šaty sluší každé ženě a dají se nosit v kterémkoliv ročním období. Vybrat vhodné šaty pro daný typ postavy může být ale oříšek. Áčkové šaty sluší všem.

Šaty pro kterékoliv roční období i všechny druhy postavy. Objevte kouzlo áčkových šatů!

Silnější ženy se obvykle bojí nosit šaty nebo sukně, což je ale velká škoda. Šaty totiž mohou slušet každé ženě v každém věku a jakékoliv postavy, musejí být ale vhodně vybrány. Nejpraktičtějších kouskem v šatníku se rozhodně stanou šaty nebo sukně áčkového střihu, které dokážou podtrhnout přednosti postavy a naopak zakrýt případné nedokonalosti. Ještě jste si je nepořídily? Je čas na změnu!

pexels-photo-985635

Vždy a všude

Áčkové šaty jsou universálním kouskem a dají se nosit nejen v létě nebo na jaře, hodí se i pro chladnější období, protože se skvěle kombinují. Hlavně ale sluší opravdu všem ženám a to jakékoliv postavy. Vhodné jsou jak pro štíhlé ženy, kterým ale sluší obvykle úplně všechno, tak i pro silnější ženy, které chtějí podtrhnout své křivky, ale zároveň se snaží zakrýt drobné nedokonalosti své postavy.

Sukně áčkového střihu, které jsou do pasu, ocení zejména ženy s úzkým pasem ale se silnějšími boky, stehny a větším zadečkem. Tyto sukně totiž zvýrazní právě úzký pas a zakryjí větší spodní část těla. Šaty áčkového střihu pak mohou skvěle podtrhnout vrchní část těla, zvýraznit dekolt a ruce a tím odpoutají pozornost od silnějších boků. V těchto šatech se bude cítit skvěle a žensky každá z nás. Áčkový střih je prostě slušivý a zároveň se budete cítit neskutečně pohodlně.

pexels-photo-413707

S čím je kombinovat

Áčkové šaty se hodí pro každou příležitost, je důležité ale kombinovat je podle materiálu a také vzorů nebo barev. Mohou být delší, midi ale i mini, nosit se dají společně s teniskami, s boty na podpatku ale i kozačkami nebo kotníkovými boty. Skvěle se k nim hodí krátké kožené nebo džínové bundičky, pokud se pyšníte bujnějším dekoltem, určitě vybírejte šaty s výstřihem, abyste upoutala pozornost.

Šaty jsou k dostání v nejrůznějších provedeních, mohou mít ozdobné prvky, stejně tak mohou být obyčejného střihu. Je jen na vás, v čem se budete cítit nejlépe. Universálnější šaty ale rozhodně nenajdete.