Proč si dělat revizi elektřiny

Je opravdu dobré si nechat udělat elektro revizi, nestojí to astronomickou částku a my aspoň budeme vědět že máme všechno v pořádku. A nebudeme se bát, že nám shoří například dům.

Každý v domácnosti má nějaké ty elektro spotřebiče. Proč taky ne, vždyť nám ulehčují každodenní život. O takové spotřebiče je dobré se i starat. Proč by ne? Přeci fungují skoro každý den, dávají nám v domácnosti pohodu a o tolik nám ten život usnadňují. Kdo by si bez našich pomocníků dokázal představit život. K tomu aby nám spotřebiče fungovali tak jak mají potřebujeme elektřinu. To přeci dává smysl. Říkáte si proč vám to tady píšu, vždyť to ví každý. Ale co každý neví je to že taková elektřina potřebuje raz za čas taky nějakou péči. Hlavně když bydlíme ve starém domě, či bytě po babičce.

kuchyň

Jednoduše řečeno, bez revize elektřiny, může vzniknout živelná pohroma, při které se každý strachuje a může nás potkat. Ano, jde o požár. Nikdo přesně neví kolik těch požárů vzniklo bez revize elektřiny, ale myslím si že to nikomu za to nestojí. Co je více finančně náročné? Zrekonstruovat shořelé patro domu, nebo revize elektřiny v bytě. Myslím že víte jaká je správná volba. A pokud si myslíte, že když už máte tedy pojištěný dům, že vám pojišťovna pomůže. Omyl, pokud nemáte udělanou revizi tak vám hrozí že pojišťovna škodu nezaplatí.

elektro spotřebiče

Proč teda tu revizi dělat.

Tak pokud nemáte revizi, tak vám může hrozit pokuta. To by bylo asi to nejmenší. Pojišťovna, pokud budete mít platnou revizi a vám se stane že vznikne požár, máte vyšší finanční šanci na uhrazenou škodu. Klidně se vám může stát, že dostanete ránu elektrickým proudem, taky žádná sranda. Může vám ublížit a dokonce vás i zabít. No a ta noční můra, vyhnete se vysoké možnosti požáru. Proto neváhejte a kontaktujte přímo firmu, která dělá elektro revize. A pokud nad revizí mávnete jen rukou, tak pamatujte, že se vám to někdy může vymstít.