Ozdobte své ruce nádhernými prsteny z kvalitních materiálů

Jeden z nejkrásnějších dárků, které můžete někomu věnovat při jakékoli příležitosti, ale také skvělá možnost, jak se hýčkat. Jednou za čas si jednoznačně zasloužíte něco krásného na sebe a nemusí se vůbec jednat o oblečení nebo boty. Originální prsteny vždy potěší a jsou úžasné jako dárek pro každou ženu, protože můžete dokázat, že svou drahou polovičku nebo blízkou dívku či ženu dokonale znáte. Existuje totiž mnoho motivů, designů i materiálů, ze kterých můžete vybírat. Mezi nejčastější a neuvěřitelně kvalitní materiály patří:

  • zlato,

  • stříbro,

  • chirurgická ocel.

Ruce originální prsten

Klasika s moderním detailem

Tradiční prsteny jsou ze zlata nebo stříbra a jsou doplněny kamínkem. Vypadají obvykle velmi jemně a žensky, takže od toho nemusíte upouštět, i když chcete něco netradičního. Najít totiž můžete titanový kroužek s černým diamantem nebo stříbro ve tvaru větvičky doplněné zirkony, které splňují tradiční představy, ale zároveň vypadají zcela jedinečně a originálně.

Velmi oblíbené jsou nyní motivy s přírodou (větvičky nebo listy), tvar měsíce, hory nebo geometrické tvary, zejména trojúhelníky. Pro ženy, které se zajímají o krystaly a magickou sílu jednotlivých druhů kamenů se bude zajisté hodit šperk s určitým kamenem, který je například spojen s jejich znamením zvěrokruhu nebo víte, že má pro ni velký význam. Tím dáte úžasně najevo, že se o své blízké zajímáte a vnímáte jejich zájmy.

Prsteny moderní minimalistické

Obrovské vs. minimalistické šperky

Říká se, že pro tenké prsty se nejvíce hodí drobné motivy. Nemusí to být pravda. Záleží především na ženě, která je bude nosit. Obrovské kameny budou velmi působivé, ale nádherně vypadají také velmi minimalistické kousky. Velmi populární jsou nyní produkty, které nejsou zcela spojeny. Kov je spojen zespoda a na horní straně můžete vidět pouze malé kuličky nebo jiné tvary. Jde o velmi moderní a zároveň minimalistický přístup, který bude vypadat nádherně téměř na každé ženě.