Milujete hádanky?

Máte rádi zábavu? Baví vás řešení různých hádanek a milujete objevování souvislostí, které vedou k nějakému vyústění? Můžete na vlastní kůži zažít napínavou atmosféru v reálné hře, kterou si můžete zahrát s přáteli nebo rodinou. Hra je připravená pro 2-5 členů. každý tým hráčů spolu musí komunikovat, protože spolu pracují na řešení různých úkolů a hádanek, aby nakonec zjistili vše potřené k tomu, aby se dostali v předem určeném časovém limitu z místnosti/budovy. Každá hra má svůj specifický příběh inspirovaný filmem nebo třeba hrou, a díky tomu si můžete užít atmosféru na 100 %. To je exit game.

podzemní tunel

Člověk je tvor soutěživý, a snadno se nechá vtáhnout do děje. Úniková hra je vhodná pro všechny, kteří mají rádi dobrodružství, které baví hádanky, luštění kódů, a kteří se nebojí žádné výzvy. Celých 90 minut se budete snažit zjistit co je potřeba, abyste se dostali ven. Nebojte se, pokud se vám to nepovede, nečeká vás nic hrozného. Jen prostě nevyhrajete. Kým se můžete stát nebo co můžete řešit?

Dvojitý agent
Je to hra s příběhem o vašem kolegovi agentovi, který náhle zmizel beze stopy. Vašim úkolem bude zjistit, co se s ním stalo a najít všechny informace o tajném projektu, které znal právě váš zmizelý kolega. Pospěšte si, máte jen 90 minut, než si vás najde ruská tajná služba. A pokud vás najde, čekají vás perné chvilky.

několik dveří

Samara
Kruh je velmi úspěšný horor, který se týká tajemné videokazety, kterou vytvořila dívka jménem Samara. Každý, kdo si kazetu pustí, do týdne zemře. Dokážete ji za 90 minut zastavit, nebo nakonec čeká nehezký osud i vás?

Zjistěte to. Hry nejsou nijak drastické, ani v nich nenajdete násilí. Co vás ale čeká, je spousta hádanek, adrenalinu a snahy o rozluštění všech hádanek, které vám zachrání krk. Vyzkoušejte něco zcela nového, a to klidně i s dětmi od 10 let. Máme od nich potvrzeno, že hra je pro ně vhodná a zábavná. 🙂