Když nefunguje sex


Nefunkční sexuální vztah často vede k tomu, že se lidé odcizí a vztah postupně upadá, až dojde k rozchodu. Problémy v posteli bývají způsobeny nejen stereotypem, ale i zdravotní indispozicí. Jedním z nejčastějších problémů je nefunkční erekce, be které kvality sexuální vztah nelze vést. Problémy s erekcí trápí každého muže. Během puberty jde o hormonální nerovnováhu a strach spojený se studem, což se ale během aktivního intimního života podaří odbourat. Daleko větší problém nefunkční erekce představuje v dospělosti po několika letech vztahu. Zčásti může být problém v tom že partnerka už muže nevzrušuje jako dříve, ale většinou jde o zdravotní problém, který může mít tyto původce

kondom na ruce

– Stres a málo spánku
– Hormonální nerovnováha
– Špatná životospráva
– Závažné onemocnění

Pokud chce mít muž jistotu že mu nehrozí nic vážného, měl by navštívit lékaře, který mu udělá komplexní vyšetření. Jedině tak lze zjistit jestli se u muže nerozvíjí třeba rakovina prostaty, která má na erekci samozřejmě negativní vliv. Pokud je vše v pořádku, je možné začít řešit jak zlepšit erekci. Možností je hned několik. Existují bylinky a bylinné směsi, které mají na prostatu a erekci skvělý vliv. Pokud bylinkám nevěříte a jste spíš typ člověka co raději užívá doplňky stravy, můžete vyzkoušet třeba kamagru. Co to vlastně je?

tablety viagra

Viagru určitě znáte. Je to lék na předpis, který pomáhá mužům navracet erekci. Problém je, že může mát vedlejší účinky například v podobě erekce, která potrvá několik hodin. To a potřeba předpisu muže od jejího užívání odrazuje. Kamagra funguje na podobném principu, ale nemá takové vedlejší účinky, a hlavně je volně dostupná. Vyzkoušet ji můžete třeba u nás, v nabídce máme několik přípravků na zlepšení sexuální života pro muže i ženy. Pokud vás trápí nefunkční sex, určitě zavítejte na náš e-shop.