Dlužníkem snadno a rychle

Zadlužit se je velmi snadné. Stačí neúspěšné podnikání, pár nezaplacených faktur, dlouhodobá nemoc a neschopnost v jejím průběhu splácet. Opravdu nemusíte být ani mimořádně nezodpovědní a prostě jste v pasti. Dluhové pasti. Je to velmi nepříjemná záležitost.
růst peněz

Dovolíme si trochu malou odbočku a navštívíme psychiatrickou ordinaci. Víte, jaká je nejčastější diagnóza v současných psychiatrických ordinacích? Není to ani schizofrenie, ani bipolární porucha, ale jsou to těžké deprese z dluhů. Lidé končí na antidepresivech, aby vůbec byli schopni fungovat. Není také divu. Když máte dluhy, exekutoři Vám všechno vezmou a zanechají Vám jen nezabavitelné existenční minimum a vůbec je nezajímá, jak to máte zvládat.


Velkou nevýhodou je, že i když dlužíte relativně málo, velmi rychle se ocitnete v registru dlužníků a nikdo Vám na nic nepůjčí. Pokud si chcete půjčit na bydlení, jste docela v prudké nevýhodě.

 


Americká hypotéka bez registru


Naštěstí je zde řešení, které Vám může pomoci jak s bydlením, tak i s umořením dluhů. Protože vždy existuje řešení, i když se situace jeví jako naprosto neřešitelná. To řešení se jmenuje nebankovní hypotéka bez registru. Můžete ji znát také pod názvem Americká hypotéka.

Ručíte samozřejmě nemovitostí, proto se nikdo nezajímá o stav Vašich pohledávek.
mince na domek

Určitě j to jedinečný způsob, jak umořit Vaše pohledávky nebo pořídit vysněné bydlení i přesto, že máte v registru dlužníků škraloup. Nemusíte totiž aktuálně žádné dluhy mít, ale zápis z registru dlužníků se maže až po několika letech.

Určitě se zajímejte o možnosti. Určitě najdete množství informací na internetu a také bychom Vám doporučili, abyste se sešli s nějakým finančním poradcem, který by Vám řekl všechno, co Vás na toto téma zajímá. Protože být dobře informovaný, to je ta nejlepší prevence proti problémům.