Cyklistické dresy

Každý z nás má nějaký koníček, aktivitu kterou dělá rád a s radostí. Někdo hraje šachy, jiný má rád výlety do přírody a další miluje jízdu na kole, kdy má vítr ve vlasech a možnost dostat se z místa na místo aniž by zanechával uhlíkovou stopu. Pokud se řadíte mezi nadšence do cyklistiky, neobejdete se bez kvalitního sportovního oblečení, především pak bez cyklistického dresu. Počty cyklostezek se neustále zvyšují a cyklistika je v posledních letech čím dál více populární. Jen co roztaje sníh a slunce začne nabírat nové síly, potkáte na cestách opravdu velké množství cyklistů. Ať už se řadíte mezi sportovní cyklisty, nebo mezi ty rekreační, kteří vyjedou jednou za čas, určitě budete souhlasit s tím, že vhodné oblečení je naprostý základ pro pohodlnou a efektivní jízdu.

cyklista

Německá značka Maloja nabízí velmi kvalitní, maximálně funkční, pestrobarevnou cyklistickou módu s nezaměnitelným designem. Cyklodresy Maloja se speciálním potiskem a velmi atraktivním střihem naprosto uspokojí i ty nejnáročnější cyklisty. V nabídce jsou dresy na zip, nebo s neviditelným 3/4 zipem. Meshové panely na podporu ventilace v zadní části krku vám zajistí, že se nebudete nadměrně potit a požitek z jízdy tak bude o to intenzivnější. Maloja dresy mají stojatý límec, tři zadní kapsy a silikonový pás, dresy jsou vyrobeny ze 100% polyesteru. Takže pokud jste se rozhodli pro cyklistiku a potřebujete si nakoupit všechno potřebné vybavení, včetně oblečení, jsou maloja dresy tou správnou volbou.

cyklistika

Ať už tedy máte cyklistiku jako koníček, využíváte kolo jenom jako dopravní prostředek a nebo se třeba snažíte zhubnout, je dobré se vhodně obléci, protože ve volném oblečení není jízda na kole tak pohodlná. Pokud tedy chcete udělat něco nejen pro sebe, ale také pro naši planetu, pak je kolo jako dopravní prostředek skvělou volbou.