Čtyři věci, které Vám mohou zkazit zábavu na plese!

Omylem dvojčata

Můžete se to stát úplně lehce. Vyberete si šaty, které se prodávají na známém internetovém e-shopu a rázem jsou dostupné i pro Vaše kamarádky. A přijde Den D, vcházíte do místního kulturního domu a vidíte, že další dvě slečny mají naprosto stejné šaty jako Vy. Můžete se tomu zasmát, může Vám to pěkně zkazit náladu.
maturitní ples

Přeženete to s alkoholem.

Není nic horšího, než když se hezky oděný člověk, který má pro jednou vystupovat formálně, opije a vypadá naprosto tragicky. Na plesech se objevují vážené osobnosti i lidé, na kterých Vám záleží. Snažte se tedy chovat formálně, neopíjejte se do němoty a mějte na paměti, že ztrapnit se na malé domácí party je lepší, než ztrapnit se na plese maturantů, kde je lidí zhruba stokrát víc.

Zapomenuté lístky

Člověk si řekne, že lístky jsou to jediné, co vlastně na ples potřebujete. Ve shonu se však může stát, že je zapomenete a tuto informaci zjistíte až ve chvíli, kdy je máte předložit při vstupu. Rada zní: vždy si zkontrolujte mobil, klíče, peněženku, lístky!
Setkání s někým, koho zrovna nemusíte.
Plesy jsou veřejně přístupné naprosto všem, a tak se může lehce stát, že na ples přijde někdo, s kým nemáte úplně dobrý vztah a dokázali byste si bez něj tento večer představit. Nikdy nedělejte žádné hysterické scény, nepomlouvejte daného člověka. Toto chování se do společnosti nehodí.
bota na pařezu

Zajistěte si odvoz domů!

Pokud zrovna nejste milovníkem alkoholu, nebo samotný maturant, snažte se na plese nepít. Není nic horšího, než ve tři ráno pouze v šatech nebo v obleku, čekat na taxíka, nebo dokonce zjistit, že Váš odvoz nedorazí. Jeďte raději svým autem.
 
Plesy jsou každoroční oblíbenou zábavou, kde se po dlouhé době mohou shledat známé tváře. Užívejte si tedy plesy ze všech sil, ale pamatujte na pět výše zmíněných věcí!