Chcete si přivydělat, ale nemáte moc možností?

Možností, jak si přivydělat je opravdu mnoho. Podívejte se sami, jaké možnosti přivýdělku jsou. Třeba Vás nějaký osloví a poradí Vám, jak si nějakou tu korunku přivydělat.
uzavření smlouvy

1)    BAZAROVÉ PORTÁLY – máte doma nějaké staré věci, které již nepotřebujete? Nikdo je nepoužívá? Leží celý den zavřené ve skříni nebo na půdě? Není nic lehčího než právě tuhle věc vzít, vyfotit ji a pod nějakým zajímavým názvem nabídnout světu na nějakém internetovém bazaru. Zabere Vám to jen malou chvíli Vašeho času a nikdy nevíte, kdo právě o věc, kterou Vy nepotřebujete, má zájem. Pak jen stačí být trpělivý, vyčkat než někdo na Váš inzerát zareaguje a máte pomalu vyhráno. Potom se jen s člověkem domluvit na ceně a dorazit na místo předání. Skoro nic Vás to nestálo a máte o pár korun v kapse více.
 hromada šrotu
 
2)    VRÁCENÍ ŽELEZA DO KOVOŠROTU – Jste u dědečka na prázdninách? Má plnou stodolu starých krámů a nepotřebného železa? Myslím, že není čas na váhání, je na čase vzít do rukou pilku a pustit se do práce. Bude to trošku dřina, ale věřte, že výsledek bude určitě stát za to. Až bude práce hotová, stačí jen železo naložit třeba na vozík a odvést do kovošrotu, pokud máte hodného dědečka nebo tatínka, může Vám to naložit do auta a zavést to do kovošrotu s Vámi. Sice jste si možná trošku umazali ruce a lehce se unavili, ale myslím, že za Vaši peněžní odměnu, kterou dostanete, to určitě stálo.
 
 
3)    VRATNÉ LAHVE – Pokud jste mladí nebo jen stojíte o každou korunu a jste ochotní pro to udělat cokoli, myslím, že tohle je rada pro Vás. Někomu by se to mohlo zdát jako zbytečná ztráta času, ale když si to představíte lépe, vlastně to tak špatné není. Máte doma nějaké vratné lahve od piva? Vídáte po cestě domů ze školy spoustu poházených pivních lahví? Proč je nesebrat a nezačít nosit domů? Za jednu lahev dostanete 3,- Kč. Když budete mít plnou přepravku s lahvemi dostanete za ni 160,- Kč. Sice to není žádný obrovský získaný obnos, ale jak se říká, každá korunka dobrá.
 láhev v trávě
4)    Brigády pro nezletilé – pokud máte časové možnosti a chuť si přivydělat nějaký větší a stálý obnos peněz, pak není nic jednoduššího než si zapnout internet, do vyhledávače zadat například “brigády pro nezletilé“ a pak už si jen najít nabídku, která se Vám líbí nejvíce. Pokud najdete takzvaný svůj šálek kávy, napište zaměstnavateli, který brigádu nabízí, domluvte se na pohovoru. Poté se na pohovor dostavte a jen doufejte, že práci dostanete právě vy.