Blogování jako práce

Blog 3d-tiskni.cz je jeden z internetových notesů, kam si kdokoliv může psát například své pocity, básně nebo jen tak informovat ostatní čtenáře o svém životě nebo taky může popisovat nějakou celebritu nebo jinou slavnou osobnost. Já sama jsem jeden osobní blog měla. Moc jsem tehdy zbožňovala kočky. Bylo mi asi deset let, když jsem si řekla, že bych mohla psát blog o kočkách.

Blogováním si můžete vydělat i peníze

Docela mě to nadchlo, protože moje kamarádka mi to ukázala, jak na to. Bylo to docela jednoduché, takže jsem se do toho s chutí pustila. Celý blog jsem si dala do jemně růžové barvy a potom jsem tam vložila fotografie mých dvou kočiček, které byly moje pýcha. Tento blog mi vydržel asi dva roky, než mě to přestalo bavit. Ovšem nezanevřela jsem na blogování úplně. Moc mě baví psát, tak jsem se rozhodla, že budu radit lidem se zdravou výživou. Udělala jsem si tedy nový blog. Měla jsem docela velkou návštěvnost, ale postupem času všechno mizelo a návštěvnost se prudce snižovala. Byla jsem z toho zklamaná, ale připisovala jsem to faktu, že blogů je už na internetu velmi mnoho. Myslím, že v dnešní době by se všechny blogy světa ani nedaly spočítat. Myslím, že číslo by šlo do miliard.

Blogovat můžete o čemkoliv

A co se týče blogů, tak se nejedná pouze o zábavu. Někdo je tak velmi šikovný že blogováním si vydělává. Někdo má z toho takový malý přivýdělek k hlavnímu zaměstnání, někdo to má ale jako hlavní pracovní poměr. Víte, na svém blogu mohou lidé prezentovat různé výrobky nebo služby. Ostatní firmy jim pak za propagaci rádi platí. Ovšem být blogerem není jen tak. Musíte být nejlépe slavnou a známou osobností, abyste měli velký úspěch. A zajímá vás blog více? Chcete vědět jako na to? Kouknete na náš web. Myslím, že by se mohla vrátit doba blogová, která byla před deseti lety na vrcholu. Nyní letí něco jiného, ale psát blog je skvělá relaxace a odpočinek od stresu a napětí.